Lokalizacja: Strona główna > Kariera

Studenci i Absolwenci

Od praktyk poprzez staż aż po współpracę oferyjemy dobrze oplacalne stanowiska oraz możliwość zdobycia doświadczenia. Praktyki oraz staż to idealny sposób na to by wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, zdobycia nowych umiejętności oraz możliwość zrobienia dużego kroku w stronę przyszłej kariery.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć:

- o aktualnych ofertach pracy
- o tym jak aplikować
- o pracy w Abakusie
- o programach dla studentów
- o rozwinięciu swojej kariery

Specjaliści

Masz doświadczenie, jesteś specjalistą w swojej dziedzinie. Chciałbyś dalej rozwijać swoją karierę, zrobić kolejny krok na przód. Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Dzięki bogatej ofercie produktowej oraz usługowej będziesz mógł teraz dostarczać swoim dotychczasowym jak i nowym klientom kompleksowych usług.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć:

- o aktualnych ofertach współpracy
- o tym jak aplikować
- o pracy w Abakusie
- o rozwinięciu swojej kariery

Managerowie/OFE

Jeżeli posiadasz wiedzę z zakresu finansów oraz ekonomii, masz doświadczenie w pracy z ludźmi, potrafisz budować i prowadzić zespół, nie obce Ci są zagadnienia związane z zarządzaniem. Jeżeli cechuje Cię przedsiębiorczość oraz chęć pomocy innym, możesz być osobą, której szukamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany aby dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie daje współpraca z Abakusem skontaktuj się z nami.

Kariera


img

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Ich osiągnięcia przekładają się na satysfakcję naszych kleintów. Dołącz do naszego zespolu.


Poleć tę stronę

Share  

Copyright © 2011 Abakus Sp. z o.o.

Abakus Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 40 A
47-220 Kędzierzyn-Koźle
tel/fax: +48 774838255