Kredyt konsolidacyjny

Dzięki konsolidacji kilku kredytów w jeden będą mogli Państwo obniżyć swoje miesięczne zobowiązania a także zwiększyć swoją wygodę.

Łatwiej jest pamiętać i płacić jedną ratę niż kilka. Niestety takie rozwiązanie wbrew reklamom w cale nie musi się okazać rozwiązaniem tańszym. Raty dość często mogą być obniżone ale tylko dlatego, że okres kredytowania zostanie wydłużony, co zaowocuje większymi odsetkami spłaconymi do banku. Aby mieć pewność, że operacja konsolidacji kredytów będzie korzystna najlepiej kiedy skonsultujemy to z doradcą finansowym.

Czasami, kredytów mamy tak dużo, że zaczynają się problemy z bieżącym regulowaniem należności. Zaczyna grozić nam widmo pojawienia się negatywnych wpisów w BIKu co z kolei może w przyszłości spowodować problemy nawet w przypadku zakupu na raty produktów o niewielkiej wartości.

Tutaj może okazać się konieczne zastosowanie specjalnej strategii. Oddłużanie może potrwać dłuższy czas, w zależności od wielkości zadłużenia oraz możliwości finansowych/regulowania zadłużenia na bieżąco.

Doradca Abakusa pokaże Państwu w jaki sposób spłacić zadłużenie w jak najszybszym możliwym czasie.

Doświadczenie i profesjonalizm

  • Ponad 20 lat doświadczenia

  • Wyspecjalizowana kadra profesjonalistów

  • Kompleksowa obsługa, wiele produktów w jednym miejscu

  • Gwarancja jakości

Kontakt

Umów się z Doradcą

Zadzwoń
+48 77 481 82 40

Doradca On-line

Potrzebujesz doświadczonego Partnera w biznesie?

Ponad 20 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów, tysiące umów, konsultacji i porad księgowych.

Wszystko znajdziesz w jednym miejscu.