O firmie

Szanowni Państwo,

ABAKUS Sp. z o.o. od ponad 18 lat świadczy dla Państwa kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe. Outsourcing usług księgowych pozwala na zmniejszenie kosztów zleceniodawcy, zwalniając go z obowiązku ponoszenia kosztów generowanych przez własne służby księgowe, wyposażenie pomieszczeń w sprzęt biurowy, komputerowy i specjalistyczne oprogramowanie, a także wszelkie koszty osobowe, w tym koszty urlopów, zwolnień lekarskich pracowników, koszty świadczeń socjalnych itp. Outsourcing zapewnia w pełni realne poczucie bezpieczeństwa podatkowego klienta, w konsekwencji – komfort w tym zakresie, gdyż wykonawca usług angażuje do ich wykonania taką liczbę pracowników, i o takich kwalifikacjach, aby usługi te zostały wykonane w sposób zgodny z przepisami, z należytą starannością i terminowo. Zleceniobiorca ponosi przy tym pełną prawną i finansową odpowiedzialność za rzetelność świadczonych usług. Gwarantuje to umowa zawarta pomiędzy zleceniodawcą, a wykonawcą usług, szczegółowo określająca ich zakres oraz zasady i warunki współpracy stron.

Posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, dotyczące wymogów określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe na podstawie ustawy o rachunkowości. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. W ramach grupy ABAKUS stale współpracujemy kancelariami doradców podatkowych Elżbiety Bagińskiej oraz Waldemara Bagińskiego, a także kancelarią radców prawnych i notarialną.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Życzliwość w stosunku do klientów i pełne utożsamianie się z ich interesami, wysoki poziom merytoryczny i jakość obsługi, a przede wszystkim – wspomniana już dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów – są dewizą naszej działalności. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi. Wszelkie sporządzane przez nas deklaracje podatkowe i zestawienia są kontrolowane i podpisywane przez doradców podatkowych. Dążąc do ułatwienia wzajemnej współpracy na zlecenie naszych Klientów odbieramy dokumenty z ich siedziby.

ABAKUS Sp. z o.o konsekwentnie stosuje w swej działalności najnowsze i najskuteczniejsze zasady i procedury, zapewniające najlepszą organizację i najwyższą jakość naszej pracy, a także relacje z klientami.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt informatyczny, komputerowy oraz renomowane i certyfikowane oprogramowanie finansowo – księgowe i płacowe. Od początku 2009 roku kompleksowo wdrożyliśmy system CDN Optima autorstwa firmy Comarch S.A. Naszym Klientom umożliwiamy dostęp do indywidualnych stron internetowych, na których prezentowane są podstawowe dane dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej. Dla zainteresowanych Klientów przeprowadzamy proces integracji i wymiany danych pomiędzy programem księgowym klienta, a naszym systemem księgowym.

Nasze ceny mieszczą się na poziomie średnich cen stosowanych przez biura rachunkowe i kancelarie doradców podatkowych o podobnie wysokiej jakości usług. Są one uzgadniane negocjacyjne – stosownie do pracochłonności, po szczegółowym ustaleniu ze zleceniodawcą zakresu usług. Zakres ten, zasady i warunki współpracy, a także wzajemne – wynikające z niej – zobowiązania, są określane w szczegółowej umowie, zabezpieczającej interesy obu stron.

Jesteśmy otwarci na państwa sugestie i propozycje, w przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Doświadczenie i profesjonalizm

  • Ponad 20 lat doświadczenia

  • Wyspecjalizowana kadra profesjonalistów

  • Kompleksowa obsługa, wiele produktów w jednym miejscu

  • Gwarancja jakości

Kontakt

Umów się z Doradcą

Zadzwoń
+48 77 481 82 40

Doradca On-line

Potrzebujesz doświadczonego Partnera w biznesie?

Ponad 20 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów, tysiące umów, konsultacji i porad księgowych.

Wszystko znajdziesz w jednym miejscu.