Nasze wartości

Profesjonalizm – Przywództwo – Ludzie

Profesjonalizm – oznacza dla nas dostarczanie usług na najwyższym poziomie, dostarczanie usług których jakość przewyższa standardy. Wykonujemy tylko te usługi, co do których mamy wiedzę i kompetencje. Poufność przekazywanych nam informacji przez naszych klientów, pracowników, osób z którymi się spotykamy jest dla nas niezwykle ważna i przestrzegana. Istotą doradztwa jest niezależność w podejmowaniu decyzji, bycie bezstronnym oraz unikanie konflitu interesów bez wyjątku. Profesjonalizm dla nas to także ciągły rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji, otwartość na zmiany oraz permanentne udoskonalanie, ciągłe poszukiwanie lepszej drogi.

Przywództwo – oznacza dla nas wskazywanie drogi, kandydatom rozpoczynającym z nami pracę oraz klientom dla których tworzymy plany i strategie finansowe. Mamy odwagę mówić otwarcie oraz wskazywać właściwą drogę nawet jeżeli nie jest to łatwa droga dla klienta. Mamy przekonanie, że takie postępowanie jest właściwe. Nie zgadzamy się z klientami, kiedy wiemy, że dane rozwiązania mogą być dla nich niekorzystne, nawet wtedy gdy przyznanie racji klientowi byłoby wygodniejsze i przysparzało nam korzyści. Postępujemy z naszymi klientami w taki sposób w jaki chcielibyśmy być traktowani, gdybyśmy byli na ich miejscu.

Pomoc innym – staramy się angażować w działalność charytatywną i społeczną na rzecz ważnych ideii i/lub problemów społecznych. Staramy się zachęcać do działań charytatywnych, wolontariatu lub działań o charakterze edukacyjnym. Ważna jest dla nas pomoc tym, którzy tego potrzebują ale także wspieranie działalności mających na celu ochronę środowiska – zarówno poprzez wsparcie finansowe różnych inicjatyw prowadzonych przez fundacje jak i również swoją postawę i swoje działania.

Doświadczenie i profesjonalizm

  • Ponad 20 lat doświadczenia

  • Wyspecjalizowana kadra profesjonalistów

  • Kompleksowa obsługa, wiele produktów w jednym miejscu

  • Gwarancja jakości

Kontakt

Umów się z Doradcą

Zadzwoń
+48 77 481 82 40

Doradca On-line

Potrzebujesz doświadczonego Partnera w biznesie?

Ponad 20 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów, tysiące umów, konsultacji i porad księgowych.

Wszystko znajdziesz w jednym miejscu.